İşyerimWebte - Web Tasarım ve Yazılım Firması - Profesyonel website ve

E-Ticaret + Sanal Pos

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

3.000,00

166

E-Ticaret & Ürün Satış

ASP

10 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Yönetim Panelimizi İncelemek İstiyorsanız TIKLAYIN


Web'te Mağaza açıp satış yapmak isteyen bireysel ve kurumsal müşteriler için tasarlanmış e-ticaret sitesi scriptidir. Sistemin kaynak ve tasarım kodları açıktır. E-ticaret site yazılımımız, hosting bağımsız olup, isteyen müşterilerimiz kendi hostinglerinde barındırma yapabilirler. Sistemi satın alarak 1 Gün İçinde e-ticaret sitenizden satışlara başlayabilirsiniz.

PayTR Ödeme Sistemi ile tüm bankaların sanal posunu barındırır, Yurtiçi kargo tam entegrasyonu, İletimerkezi Sms tam entegrasonu, sektörel özel modülller ve profesyonel destek hizmetimiz ile e-ticaret dünyasına hızlı bir giriş yapın.

Amacımız ülkemizde ki genç girişimci ve iş adamlarının daha kolay risk alıp e-ticaret ile tanışmalarını sağlamak ve e-ticaret siteleri ile dünya pazarlarına açılmalarına yardımcı olmaktır. Kurumsal gelir modellememiz; e-ticaret danışmanlık hizmeti, özel yazılım ve proje geliştirme, firmaya özel tasarım hizmeti, sektörel modül ve eklentilerdir.

SMS ABONELİK